SEO
Arama motoru optimizasyonu

Bir web sitesinin veya bir web sayfasının bir arama motorunun ücretsiz sonuçlarındaki görünürlüğünü etkileme süreci – genellikle “doğal”, “organik” veya “kazanılmış” sonuçlar olarak adlandırılır. Genel olarak, arama sonuçları sayfasında daha erken (veya daha üst sıralarda yer alan) ve daha sık bir site arama sonuçları listesinde görünürse, arama motorunun kullanıcılarından daha fazla ziyaretçi alacaktır. SEO, görsel arama, yerel arama, video arama, akademik arama, haber arama ve sektöre özel dikey arama motorları gibi farklı arama türlerini hedefleyebilir.İŞİNİZİ BİR ÜST SEVİYEYE TAŞIYIN

Sönmez SEO, herhangi bir şirketin arama motoru sıralamasını ve site trafiğini artırabilir. Teknik ve metin yazarlığı ekibinin sunduğu uzmanlık, Sönmez SEO ‘nun rekabetçi web sitelerinde karmaşık web sitelerine sahip şirketlerin ihtiyaçlarını başarıyla karşılamasını sağlar.Bir web sitesini analiz et

Önce bir web sitesini analiz ediyoruz, ardından web sitesinin anahtar kelimeleri arama motorlarına daha etkili bir şekilde iletmesini sağlamak için adım adım bir plan. Nihai hedefimiz müşterilerimize daha fazla ziyaretçi ve satışların ve potansiyel satışların daha yüksek dönüşümünü sağlamaktır.


Sayfa İçi ve Sayfa Dışı Optimizasyon

Sayfa içi ve sayfa dışı optimizasyonun amacı, hedeflenen anahtar kelimelerinizle tutarlı bir tema oluşturmaktır. Arama motoru insan değil bir robottur… ve bu nedenle, robotu eğitmek için kanıtlanmış işlemlerimizi izlemelisiniz, böylece potansiyel müşterileriniz belirli işle alakalı anahtar kelimeler ararken web sitenizi açar.
NASIL YAPARIZ

Bir arama motoru optimizasyonu (SEO) projesine başlamadan önce, etkili bir SEO kampanyasına dahil olan süreci anlamak önemlidir. EasySeo, arama motoru pazarlamacılığına yoğun ve tam hizmet veren bir yaklaşım gerektiren müşterilere hitap etmektedir.


ANAHTAR KELİME ARAŞTIRMA

Anahtar kelime yoğunluğu, bir arama terimindeki bir metinde içerdiği toplam kelime sayısına göre ne sıklıkta göründüğünü gösterir

ÖN SİTE OPTİMİZASYONU

Sayfa içi optimizasyon, konumunu iyileştirmek için doğrudan web sitesi içinde alınabilecek tüm önlemleri ifade eder.

BAĞLANTI BİNASI

SEO alanında bağlantı kurma, bir web sayfasına gelen bağlantıların sayısını ve kalitesini artırmaya yönelik eylemleri açıklar.

RAPORLAMA VE ANALİZ

SEO incelememiz içerik, bağlantı yapısı, sosyal medya çalışmaları ve internete olan güvenleri gibi çeşitli faktörlerden oluşmaktadır.
6x
Anahtar kelime sıralamasında büyüme


398%
Organik trafikte artış


1105%
İlk 10 sıralamasında artış


129%
Ziyaret süresinde artış


SEO İşletmenize Neden Faydalıdır


Sıralamanın Önemi

Bu yıl yapılan araştırma, tüm Web sitelerinin yaklaşık% 85'inin arama motorları aracılığıyla bulunduğunu gösteriyor


Ana Arama Motorları

96% of Internet users begin their Web search through a major search engine (Google, Bing, Yahoo, AOL)

Etkili Strateji

SEO, potansiyel müşteriler tarafından gerçekleştirilen aramalar için anahtar kelime öbekleri seçmenizi sağlar


342 Milyar Arama Sonuçları

Ocak 2018'de 342 milyar arama sonucu 17,5 milyardan fazla arama yapılmıştır.

Ziyaretçiler Getirme

Sağlam SEO ve arama dostu Web tasarımı, Web Sitenize ziyaretçi getirmeye yardımcı olur


Tüketici Algısı

Tüketici algısı, Web sitelerinin arama motorunda daha yüksek sıralandığı anlamına gelir.


SEO Uzmanları

Arama motoru optimizasyonu ve pazarlama endüstrisinde uzman olan EasySeo’nun yönetimi ve çalışanları, etkili İnternet pazarlaması stratejilerini ölçülebilir, uzun vadeli sonuçlarla oluşturmak için kanıtlanmış bir sicile sahiptir.

DAVID FORD

DAVID FORD

Kod Uzmanı

MARIA COOPER

MARIA COOPER

İçerik Uzmanı

JOHN ROSSO

JOHN ROSSO

Bağlantı Uzmanı

ABDULKADİR SÖNMEZ

ABDULKADİR SÖNMEZ

Tasarım UzmanıSenin Projene
Başlayalım


İşlev ve kullanılabilirliğe büyük önem veriyoruz ve sizi web sitenizi bir işletme varlığı olarak yönetmeniz için eğitiyoruz. İçeriğinizin, ziyaretçilerin aradıkları bilgileri kolayca ve sezgisel olarak bulabilecekleri, keyifli ve üretken bir kullanıcı deneyimi sağlayacak şekilde sunulduğundan emin olmak için büyük çaba harcıyoruz.


TEKLİF İSTEĞİ

Bizim Mutlu MüşterilerimizWhatsApp chat