DİJİTAL MARKALAŞMA
Dijital Marka ve İtibar Yönetimi

İş dünyasında itibar, her şeydir. Yelp gibi sosyal medya ve inceleme siteleri sayesinde hızlı ve mükemmel bir çevrimiçi itibar oluşturabilirsiniz. Tek bir sorun var: İnternet hızlı hareket ediyor ve birkaç yanlış adım attığınızda, tam o 5 yıldız derecesine yükseldiğiniz anda kaya dibine vurabilirsiniz.Uzmanlığımız

Farklı işletmelerin ve bireylerin farklı itibar yönetimi ihtiyaçları olduğunu biliyoruz. Personelimiz onlarca itibar yönetimi servisini araştırıp gözden geçirdi ve hem işletmeler hem de bireyler için en iyi olduğunu düşündüklerimizle geldi. 
Çok çeşitli sektör ve alanlardan hem küçük hem de büyük hükümetlere ve işletmelere hizmet sunuyoruz. 
Özel çözümlerimiz sadece kamu algısına değil, aynı zamanda belirli ürünler için sürücü satın alma anlayışımıza da odaklanmıştır. 
Kamuoyu algısı hayati öneme sahiptir, ancak tescilli çözümlerimiz aynı zamanda ürünleriniz veya hizmetleriniz için satışları yönlendiren konulara da odaklanmıştır.Bizi Farklı Kılan Ne?

Şu anda çevrimiçi bir itibar yönetimi sorununuz varsa, çevrimiçi itibar danışmanlarımız, onu tespit etmeniz ve arama motorlarından sessizce kaldırmanız için gereken araçları sağlayabilir. Bir marka sorununa sahip olmadığınız için yeterince şanslıysanız, markanız hakkında söylenenleri izlemenize yardımcı olacak itibar izleme yazılımını size sunacağız.

Projenize
Başlayalım


İşlev ve kullanılabilirliğe büyük önem veriyoruz ve sizi web sitenizi bir işletme varlığı olarak yönetmeniz için eğitiyoruz. İçeriğinizin, ziyaretçilerin aradıkları bilgileri kolayca ve sezgisel olarak bulabilecekleri, keyifli ve üretken bir kullanıcı deneyimi sağlayacak şekilde sunulduğundan emin olmak için büyük çaba harcıyoruz.


BİR TEKLİF İSTEĞİ

Neler Yaparız

Müşterinin hedefini gerçeğe bağlamak için web teknolojisinde köprüler kuruyoruz

TÜM PORTFÖYÜ GÖRÜNTÜLE

WhatsApp chat