TASARIM BİZİM İŞİMİZ

Bizim Hikayemiz

SÖNMEZ WEB kalite, yenilik ve hıza odaklanan birinci sınıf bir tasarım ajansıdır. Müşterilerimizin işlerini büyütmek için sonuçlar getirmek için teknolojiden faydalandık. Büyük iş ahlakı, dürüstlük ve sonuçlardan gurur duyuyoruz. Yıllar boyunca SÖNMEZ WEB, müşterilerimize genel olarak daha iyi bir web varlığı elde etmelerine izin verirken, birden çok dikey alanda çarpıcı, ödüllü tasarımlar


Felsefe

Şirket felsefemiz, çoğu işletmenin istediği web sitesi türünü oluşturmaktır: bulması kolay, şık ve çekici, hızlı yükleme, mobil uyumlu ve satın alma kolaylığı.

 

Misyon

Tüm süreçlerimizi ve ürünlerimizi, küçük işletmelere başladıkları zaman ihtiyaç duydukları her şeyi sağlayacak şekilde tasarladık – bizimle birlikte çalışmanın her zaman hızlı, kolay ve sorunsuz bir deneyim olmasını sağlamak. Müşterilerimize saçma bir fiyat etiketi olmadan web sitelerinin tam kontrolünü veriyoruz ve güler yüzlü ekibimiz web siteniz yayına girdikten sonra bile uzmanlıklarını sunuyor.
TASARIM GRUBU

Şirket içi ödüllü tasarımcılarımızla birlikte, kullanılabilirlik, işlevsellik ve görselleştirmenin arayüzler veya web siteleri tasarlarken en önemli üç faktör olduğunu biliyoruz. Bu stratejiyi kullanarak, mesajlaşma ve pazarlama hedeflerinizin oluşturduğumuz tasarımlarla gerçekleştirilmesini sağlamak için sizinle birlikte çalışırız. Sizinle çalışıp fikrinizi hayata geçireceğiz.GELİŞİM GRUBU

Lider bir mobil uygulama geliştirme şirketi olan EasyWeb, iOS, Android, BlackBerry OS ve Windows Mobile dahil olmak üzere tüm büyük mobil platformlar için yüksek performanslı, özellik dolu yerel mobil uygulamalar oluşturma konusunda geniş deneyime sahiptir. EasyWeb mobil uygulama geliştiricileri, işletme, endüstri ve / veya dikey ihtiyaçlarınızı karşılayacak doğru uygulamayı oluşturabilir.


Abdulkadir Sönmez

Abdulkadir Sönmez

KURUCU / CEO
Samet Yıldız

Samet Yıldız

SOSYAL MEDYA UZMANI & GRAFİKER
Muhammet KEŞ

Muhammet KEŞ

DESIGNER


Senin Projene
Başlayalım

Hedeflerinize ulaşmanıza ve işinizi büyütmenize yardımcı olacağız.

BİR TEKLİF İSTEĞİ

WhatsApp chat